Εκλογές 2015: Τα ψηφοδέλτια της Νέας ΔημοκρατίαςΕκλογές 2015: Τα ψηφοδέλτια της Νέας Δημοκρατίας

Ανακοινώθηκαν τα ονόματα των υποψηφίων της Νέας Δημοκρατίας για τις βουλευτικές εκλογές της 20ης Σεπτεμβρίου 2015.

Αναλυτικά οι υποψήφιοι

ΕΠΙΚΡΑΤΕΙΑ

1. ΦΟΡΤΣΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

2. ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

3. ΚΕΡΑΜΕΩΣ ΝΙΚΗ

4. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

5. ΧΗΝΟΦΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

6. ΚΑΡΙΠΟΓΛΟΥ ΑΝΤΥΠΑΣ

7. ΧΟΛΕΒΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

8. ΓΟΥΣΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

9. ΦΑΡΜΑΚΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ

10. ΜΑΝΟΥΣΑΚΑ – ΤΣΙΡΙΝΤΑΝΗ ΠΑΓΩΝΑ

11. ΠΕΠΠΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

12. ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΣΑΚΗΣ)

Α΄ΑΘΗΝΩΝ

1. ΚΕΦΑΛΟΓΙΑΝΝΗ ΌΛΓΑ

2. ΚΙΚΙΛΙΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

3. ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗ ΘΕΟΔΩΡΑ (ΝΤΟΡΑ)

4. ΚΑΚΛΑΜΑΝΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ

5. ΠΙΠΙΛΗ ΦΩΤΕΙΝΗ

6. ΠΛΕΥΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

7. ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

8. ΜΩΡΑΙΤΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

9. ΑΞΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ-ΦΟΙΒΟΣ

10. ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (ΜΑΝΩΛΗΣ)

11. ΑΓΓΕΛΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ

12. ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

13. ΚΟΛΛΑΤΟΣ ΕΥΓΕΝΙΟΣ (ΣΑΚΗΣ)

14. ΠΑΠΑΔΡΙΑΝΟΥ ΑΔΡΙΑΝΗ (ΝΟΥΛΗ)

15. ΙΑΤΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

16. ΣΤΑΜΕΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

17. ΚΟΚΚΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΠΑΝΟΣ)

Β΄ΑΘΗΝΩΝ

1. ΜΕΪΜΑΡΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ-ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

2. ΔΕΝΔΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΓΕΩΡΓΙΟΣ

3. ΜΗΤΣΟΤΑΚΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ

4. ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ-ΑΔΩΝΙΣ

5. ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΚΩΣΤΗΣ)

6. ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ

7. ΚΟΥΜΟΥΤΣΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

8. ΚΑΡΑΜΑΝΛΗ ΆΝΝΑ

9. ΒΟΥΛΤΕΨΗ ΣΟΦΙΑ

10. ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΆΝΝΑ-ΜΙΣΕΛ

11. ΓΙΑΚΟΥΜΑΤΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ

12. ΠΑΠΑΚΩΣΤΑ-ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

13. ΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΓΥΡΗΣ

14. ΡΑΠΤΗ ΖΩΗ

15. ΜΙΧΕΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

16. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΠΑΝΟΣ)

17. ΙΑΚΩΒΙΔΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΤΑΝΙΑ)

18. ΑΡΑΠΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ

19. ΠΑΛΛΗ ΘΕΟΔΩΡΑ (ΝΤΟΡΑ)

20. ΚΟΝΤΑΡΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

21. ΛΕΟΝΑΡΔΟΥ ΠΟΛΥΤΙΜΗ (ΠΟΛΥ)

22. ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ

23. ΒΕΡΟΥΤΗΣ ΑΓΗΣΙΛΑΟΣ (ΆΓΗΣ)

24. ΜΑΡΚΟΥΙΖΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΙΑΒΕΡΗΣ)

25. ΔΑΜΟΥΛΙΑΝΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ (ΚΟΡΙΝΑ)

26. ΓΕΛΑΔΑΚΗ ΒΑΡΒΑΡΑ

27. ΨΥΧΟΥΛΑ-ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗ ΒΑΡΒΑΡΑ

28. ΓΕΡΟΓΙΑΝΝΑΚΗ ΑΓΑΠΟΥΛΑ (ΑΓΑΠΗ)

29. ΚΑΦΕΤΖΗ-ΡΑΥΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑΝΘΗ-ΧΡΙΣΤΙΝΑ

30. ΜΑΥΡΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ (ΝΕΛΛΗ)

31. ΗΣΑΪΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ

32. ΚΑΡAΪΝΔΡΟΥ ΘΑΛΕΙΑ

33. ΣΠΗΛΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΑΣΩ)

34. ΠΑΝΤΑΖΗ ΕΥΓΕΝΙΑ (ΤΖΕΝΗ)

35. ΧΙΟΝΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ

36. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ

37. ΜΠΑΣΤΕΑ ΠΕΤΡΟΥΛΑ (ΜΠΕΤΥ)

38. ΡΗΝΑΚΗ-ΑΝΤΩΝΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΚΑΙΤΗ)

39. ΑΠΟΣΚΙΤΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (MΠΑΜΠΗΣ)

40. ΒΛΑΧΟΥ ΑΣΠΑΣΙΑ (ΝΙΝΑ)

41. ΒΡΥΝΑ ΦΩΤΕΙΝΗ

42. ΓΚΕΛΕΣΤΑΘΗ ΙΩΑΝΝΑ

43. ΚΟΥΔΟΥΝΗΣ ΠΑΤΡΟΚΛΟΣ

44. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ

45. ΠΑΣΧΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

46. ΣΑΛΤΙΕΛ ΑΛΦΡΕΝΤΟ

47. ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ (ΣΤΑΘΗΣ)

48. ΚΥΡΑΝΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑ

1. ΣΑΛΜΑΣ ΜΑΡΙΟΣ

2. ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

3. ΜΠΟΚΑ ΓΕΩΡΓΙΑ

4. ΠΑΙΣΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

5. ΜΠΑΛΑΜΠΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

6. ΑΝΔΡΙΚΟΥΛΑ ΣΟΦΙΑ

7. ΦΩΚΑ ΜΑΡΙΑ

8. ΚΑΤΣΙΩΠΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

9. ΛΙΤΟΥ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ

ΑΡΓΟΛΙΔΑ

1. ΑΝΔΡΙΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

2. ΣΙΔΕΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

3. ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ

4. ΔΗΜΟΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

5. ΤΑΝΤΑΡΟΥ – ΚΡΙΓΓΟΥ ΘΕΟΔΟΣΙΑ (ΣΟΝΙΑ)
ΑΡΚΑΔΙΑ

1. ΒΛΑΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

2. ΛΥΚΟΥΡΕΝΤΖΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

3. ΤΑΤΟΥΛΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΕΥΗ)

4. ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

5. ΚΟΥΛΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ

ΆΡΤΑ

1. ΣΤΥΛΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2. ΠΑΠΑΣΙΩΖΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

3. ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ

4. ΚΑΡΑΜΠΙΝΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΕΥΗ)

5. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΜΙΧΑΗΛ

ΥΠΟΛΟΙΠΟ ΑΤΤΙΚΗΣ

1. ΒΟΡΙΔΗΣ ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ (ΜΑΚΗΣ)

2. ΜΑΡΤΙΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ

3. ΒΛΑΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

4. ΜΠΟΥΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

5. ΚΑΝΤΕΡΕΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

6. ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

7. ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

8. ΔΕΔΕΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

9. ΚΩΤΣΗΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

10. ΚΑΡΔΑΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΓΩΓΩ)

11. ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΛΟΥΚΙΑ

12. ΚΑΒΕΤΣΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΚΑΤΕΡΙΝΑ)

13. ΚΟΠΑΝΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

14. ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

15. ΚΟΣΜΙΔΗ ΕΥΡΩΠΗ

16. ΛΙΑΚΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

17. ΡΑΠΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑ

18. ΤΖΙΛΑΒΗ -ΛΑΦΑΖΑΝΗ ΕΙΡΗΝΗ (ΡΕΝΑΤΑ)

19. ΤΣΩΚΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
ΑΧΑΪΑ

1. ΚΑΤΣΑΝΙΩΤΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

2. ΤΣΙΓΚΡΗΣ ΆΓΓΕΛΟΣ

3. ΝΤΑΒΛΟΥΡΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

4. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

5. ΓΙΑΝΝΙΑ ΕΥΣΤΑΘΙΑ (ΕΦΗ)

6. ΚΟΝΙΔΑΡΗ-ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ (ΈΛΕΝΑ)

7. ΑΝΤΩΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

8. ΚΟΝΤΟΔΗΜΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ

9. ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ ΑΣΠΑΣΙΑ

10. ΤΡΑΧΗΛΗ ΑΘΗΝΑ

11. ΝΤΖΕΛΒΕ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΑΝΑ)
ΒΟΙΩΤΙΑ

1. ΜΠΑΣΙΑΚΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

2. ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

3. ΘΕΟΔΩΡΟΥ-ΜΑΓΟΥΛΑ ΛΟΥΚΙΑ

4. ΜΑΧΑΙΡΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΚΙΚΗ)

5. ΑΓΑΤΣΑ ΑΡΙΑΔΝΗ (ΆΡΙΑ)

ΓΡΕΒΕΝΑ

1. ΚΟΨΑΧΕΙΛΗΣ ΤΙΜΟΛΕΩΝ

2. ΧΑΤΖΗΖΗΣΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ

3. ΚΑΡΑΪΟΡΔΑΝΙΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

ΔΡΑΜΑ

1. ΚΥΡΙΑΖΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

2. ΜΠΛΟΥΧΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

3. ΚΟΝΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

4. ΜΩΥΣΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

5. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΑ

1. ΚΟΝΣΟΛΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (ΜΑΝΟΣ)

2. ΥΨΗΛΑΝΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ-ΝΙΚΟΛΑΟΣ

3. ΠΑΠΠΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

4. ΙΑΤΡΙΔΗ ΤΣΑΜΠΙΚΑ (ΜΙΚΑ)

5. ΔΡΑΚΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ

6. ΚΑΛΑΘΙΑΝΑΚΗΣ ΆΓΓΕΛΟΣ

7. ΜΑΝΟΥΣΗ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ (ΝΙΝΕΤΤΑ)
ΈΒΡΟΣ

1. ΔΗΜΟΣΧΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

2. ΓΕΡΟΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ

3. ΔΕΡΜΕNΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

4. ΡΟΥΦΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

5. ΟΥΖΟΥΝΙΔΗΣ ΜΑΡΙΝΟΣ

6. ΒΑΦΕΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΕΥΒΟΙΑ

1. ΚΕΔΙΚΟΓΛΟΥ ΣΥΜΕΩΝ (ΣΙΜΟΣ)

2. ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

3. ΒΟΣΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

4. ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

5. ΓΚΟΓΚΟΥ-ΛΙΑΛΙΑΡΗ ΙΩΑΝΝΑ (ΤΖΟΒΑΝΝΑ)

6. ΛΑΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΣΙΣΣΥ)

7. ΡΕΤΣΑ ΣΤΑΜΑΤΙΑ (ΜΑΤΙΝΑ)

8. ΛΥΣΙΓΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΕΥΡΥΤΑΝΙΑ

1. ΚΟΝΤΟΓΕΩΡΓΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

2. ΚΑΛΑNΤΖΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

3. ΒΛΑΧΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΖΑΚΥΝΘΟΣ

1. ΑΚΤΥΠΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ

2. ΔΑΜΟΥΛΑΚΗ ΕΥΤΥΧΙΑ – ΔΙΟΝΥΣΙΑ

3. ΜΑΛΑΠΕΤΣΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ – ΝΤΕΝΗΣ

ΗΛΕΙΑ

1. ΤΖΑΒΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

2. ΑΥΓΕΡΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΑ-ΘΕΟΔΩΡΑ

3. ΜΑΡΙΝΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

4. ΒΛΑΓΚΟΥΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ (ΘΟΔΩΡΟΣ)

5. ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ (ΧΑΡΗΣ)

6. ΒΛΑΧΑΝΤΩΝΗ ΟΛΥΜΠΙΑ

7. ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΥ ΚΡΙΝΙΩ
ΗΜΑΘΙΑ

1. ΒΕΣΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

2. ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ

3. ΜΠΑΡΤΖΩΚΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

4. ΜΠΑΤΣΑΡΑ ΓΕΩΡΓΙΑ

5. ΓΙΟΒΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

6. ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

ΗΡΑΚΛΕΙΟ

1. ΜΕΪΜΑΡΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ- ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

2. ΑΥΓΕΝΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

3. ΠΑΣΠΑΤΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ

4. ΣΕΝΕΤΑΚΗΣ ΜΑΞΙΜΟΣ

5. ΜΑΤΑΛΛΙΩΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

6. ΔΕΙΚΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

7. ΓΡΗΓΟΡΑΚΗ ΕΛΕΝΗ

8. ΜΠΑΜΙΕΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

9. ΛΥΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ

10. ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΚΗ ΡΕΑ

11. ΚΤΙΣΤΑΚΗ ΕΛΕΝΗ

ΘΕΣΠΡΩΤΙΑ

1. ΓΙΟΓΙΑΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

2. ΜΠΕΖΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

3. ΚΑΤΣΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

4. ΣΚΟΥΡΑ ΕΥΤΥΧΙΑ
Α’ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

1. ΚΑΡΑΜΑΝΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

2. ΓΚΙΟΥΛΕΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

3. ΚΑΛΑΦΑΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ

4. ΡΑΠΤΗ ΕΛΕΝΗ

5. ΟΡΦΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

6. ΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ (ΣΤΡΑΤΟΣ)

7. ΚΟΚΚΟΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

8. ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΆΝΝΑ

9. ΣΑΜΑΡΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Γρηγορίου

10. ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΝΟΓΛΟΥ ΒΕΝΙΑΜΙΝ

11. ΠΑΝΟΖΑΧΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

12. ΚΟΥΚΟΥΔΕΑ ΆΝΝΑ

13. ΠΡΟΚΟΠΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ

14. ΚΙΛΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

15. ΜΑΚΡΑΝΤΩΝΑΚΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ- ΖΩΗ (ΤΖΕΛΙΝΑ)

16. ΣΑΠΙΚΑ ΡOΔΑΝΘΗ (ΣΥΝΘΙΑ)

17. ΦΙΛΟΥ ΆΝΤΖΕΛΑ (AΓΓΕΛΙΚΗ)

18. ΧΙΟΝΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ (ΝΙΚΟΣ)

19. ΖΕΡΒΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

20. ΕΞΑΔΑΚΤΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
Β’ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

1. ΚΑΡΑΟΓΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

2. ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ

3. ΒΑΡΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

4. ΒΕΖΥΡΤΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

5. ΚΑΓΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

6. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΑΝΑΤΟΛΗ

7. ΔΑΙΚΟΥΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

8. ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΌΛΓΑ

9. ΛΥΡΟΥΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

10. ΝΙΚΟΛΗ ΆΝΝΑ συζ. Νικολάου

11. ΜΥΡΩΝΗ-ΚΟΥΛΑΛΗ ΒΕΝΕΤΙΑ

12 ΠΑΠΑΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ (ΦΑΝΗΣ)

ΙΩΑΝΝΙΝΑ

1. ΤΑΣΟΥΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

2. ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ

3. ΚΑΡΑΜΠΙΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

4. ΤΥΡΟΥ-ΟΥΖΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΝΑΤΑΣΣΑ)

5. ΛΑΖΑΝΗΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ (ΧΑΡΗΣ)

6. ΝΤΑΛΑΜΑΓΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

7. ΤΣΟΥΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ

ΚΑΒΑΛΑ

1. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

2. ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

3. ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

4. ΚΛΕΙΤΣΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

5. ΤΣΑΤΑΛΜΠΑΣΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ

6. ΠΑΠΟΥΤΣΗ-ΜΗΤΤΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΑΣΩ)
ΚΑΡΔΙΤΣΑ

1. ΤΣΙΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

2. ΣΚΟΝΔΡΑ ΑΣΗΜΙΝΑ

3. ΤΑΛΙΑΔΟΥΡΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ

4. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

5. ΨΑΧΟΥΛΑΣ ΟΡΕΣΤΗΣ

6. ΚΟΥΛΟΚΤΣΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ
ΚΑΣΤΟΡΙΑ

1. ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΜΑΡΙΑ

2. ΤΖΗΚΑΛΑΓΙΑΣ ΖΗΣΗΣ

3. ΛΙΑΝΤΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

4. ΓΟΥΛΙΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
ΚΕΡΚΥΡΑ

1. ΓΚΙΚΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ

2. ΚΟΝΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

3. ΚΡΟΚΙΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ

4. ΔΑΒΒΕΤΑΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ

5. ΤΣΙΜΠΟΥΛΗ ΘΕΟΦΑΝΗ (ΦΑΝΗ)

ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑ

1. ΛΥΚΟΥΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

2. ΣΑΒΒΑΟΓΛΟΥ ΣΑΒΒΑΣ

3. ΛΥΚΟΥΔΗ ΠΗΝΕΛΟΠΗ
ΚΙΛΚΙΣ

1. ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2. ΠΑΣΣΑΛΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

3. ΚΑΖΑΝΤΖΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΣΟΥΛΗΣ)

4. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

5. ΚΑΡΒΟΥΝΙΑΡΗ ΓΑΡΥΦΑΛΛΙΑ

ΚΟΖΑΝΗ

1. ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2. ΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ

3. ΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

4. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ

5. ΤΟΠΑΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

6. ΖΥΓΟΥΡΗΣ ΦΩΤΙΟΣ

7. ΓΑΚΗ ΣΤΕΡΓΙΑΝΗ

ΚΟΡΙΝΘΙΑ

1. ΔΗΜΑΣ ΧΡΙΣΤΟΣ

2. ΤΑΓΑΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

3. ΚΟΛΛΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

4. ΚΑΡΠΟΥΖΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ

5. ΜΠΑΓΚΑ ΠΑΝΑΓΟΥΛΑ (ΓΙΩΤΑ)

6. ΠΕΤΡΙΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΚΥΚΛΑΔΕΣ

1. ΒΡΟΥΤΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

2. ΜΟΝΟΓΥΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

3. ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

4. ΔΑΡΖΕΝΤΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΜΠΑΜΠΗΣ)

5. ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

6. ΜΠΑΪΜΠΑ ΒΙΡΓΙΝΙΑ
ΛΑΚΩΝΙΑ

1. ΔΑΒΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

2. ΠΑΤΡΙΑΝΑΚΟΥ ΦΕΒΡΩΝΙΑ

3. ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ ΛΕΑΝΔΡΟΣ

4. ΛΕΚΚΑ ΒΕΡΟΝΙΚΗ

5. ΚΟΥΛΙΖΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΛΑΡΙΣΑ

1. ΧΑΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΞΙΜΟΣ

2. ΚΕΛΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

3. ΤΖΑΝΑΚΟΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

4. ΜΠΙΖΙΟΥ ΣΤΕΡΓΙΑΝΗ (ΣΤΕΛΛΑ)

5. ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΖΗΣΗΣ

6. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑΝΘΗ

7. ΑΞΙΟΓΛΟΥ ΕΛΕΝΗ

8. ΠΑΠΑΠΑΡΙΣΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

9. ΚΑΛΛΑ ΘΕΟΔΩΡΑ

10. ΠΟΛΥΖΟΥ ΕΛΕΝΗ

11. ΝΤΑΤΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΛΑΣΙΘΙ

1. ΠΛΑΚΙΩΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

2. ΚΟΥΝΕΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

3. ΒΛΑΣΣΗ ΕΛΕΝΗ

4. ΜΑΥΡΙΚΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
ΛΕΣΒΟΣ

1. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

2. ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΠΑΥΛΟΣ

3. ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

4. ΓΕΩΡΓΑ ΕΛΕΟΝΩΡΑ

5. ΑΨΩΚΑΡΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

ΛΕΥΚΑΔΑ

1. ΚΑΒΒΑΔΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

2. ΜΕΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

3. ΑΥΓΕΡΙΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ
ΜΑΓΝΗΣΙA

1. ΜΠΟΥΚΩΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

2. ΜΑΚΡΗ ΖΩΗ (ΖΕΤΤΑ)

3. ΚΟΚΚΙΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΣΑΚΗΣ)

4. ΚΑΛΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

5. ΜΙΤΖΙΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ

6. ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ (ΈΛΕΝΑ)

7. ΧΡΟΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

8. ΝΑΚΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ (ΣΤΑΥΡΗΣ)
ΜΕΣΣΗΝΙΑ

1. ΣΑΜΑΡΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

2. ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

3. ΧΡΥΣΟΜΑΛΛΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ (ΜΙΛΤΟΣ)

4. ΣΑΜΠΑΖΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

5. ΜΑΝΤΑΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ

6. ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ

7. ΜΠΟΥΖΑ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΕΛΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ
ΞΑΝΘΗ

1. ΚΟΝΤΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

2. ΑΚHΦΟΓΛΟΥ ΜΠΗΡΟΛ

3. ΑΝΔΡΕΟΥ-ΜΙΧΑΗΛΙΔΗ ΓΕΩΡΓΙΑ

4. ΜΑΛΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

5. ΧΑΤΖΗΓΚΕΝΕ ΙΡΦΑΝ

Α’ ΠΕΙΡΑΙΩΣ

1. ΚΑΤΣΑΦΑΔΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

2. ΑΡΒΑΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

3. ΔΟΥΝΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΝΟΝΗ)

4. ΡΟΥΣΣΟΥ – MEΛΑ ΖΩΗ

5. ΡΕΠΠΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

6. ΣΑΡΛΗΣ ΜΙΧΑΗΛ

7. ΖΑΚΚΑ ΜΑΡΙΑ

8. ΜΕΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

Β’ ΠΕΙΡΑΙΩΣ

1. ΤΡΑΓΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

2. ΝΕΡΑΝΤΖΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

3. ΚΡΑΝΙΔΙΩΤΗΣ ΓΑΡΟΥΦΑΗΛ (ΦΑΗΛΟΣ)

4. ΜΠΑΡΜΠΑΓΙΑΝΝΗ ΕΥΓΕΝΙΑ

5. ΓΚΑΝΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

6. ΧΟΥΡΣΑΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

7. ΚΡΙΤΣΙΔΗΜΑ ΕΛΕΝΗ

8. ΤΟΓΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

9. ΜΑΛΤΕΖΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

10. ΖΑΧΙΩΤΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΕΥΑ)

11. ΣΑΜΑΡΑ ΑΣΗΜΩ (MINA)

ΠΕΛΛΑ

1. ΚΑΡΑΣΜΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2. ΣΤΑΜΕΝΙΤΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ

3. ΤΖΑΜΤΖΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ (ΔΑΝΗΣ)

4. ΠΑΣΧΑΛΙΔΟΥ ΓΕΣΘΗΜΑΝΗ (ΓΕΣΗ)

5. ΤΣΑΛΚΙΤΖΗ ΕΥΘΑΛΙΑ

6. ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΣΤΕΡΙΟΣ (ΣΤΕΛΙΟΣ)

ΠΙΕΡΙΑ

1. ΚΟΥΚΟΔΗΜΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

2. ΜΑΝΗ-ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΆΝΝΑ

3. ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

4. ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

5. ΜΠΕΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

6. ΘΕΟΤΟΚΗΣ ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ

ΠΡΕΒΕΖΑ

1. ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ

2. ΓΙΟΛΔΑΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

3. ΚΑΤΣΙΚΟΒΟΡΔΟΥ ΜΑΡΙΑ

4. ΧΡΗΣΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΡΕΘΥΜΝΟ

1. ΚΕΦΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

2. ΔΑΝΔΟΥΛΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

3. ΚΑΛΛΙΟΝΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (ΜΑΝΟΛΗΣ)

4. ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΡΟΔΟΠΗ

1. ΣΤΥΛΙΑΝΙΔΗΣ ΕΥΡΥΠΙΔΗΣ

2. ΚΑΤΡΑΤΖΗ ΜΟΥΣΤΑΦΑ

3. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

4. ΛΙΑΚΑΚΗ-ΜΑΝΙΤΣΑ ΜΑΡΙΑ

5. ΑΧΜΕΤ ΑΜΕΤ

ΣΑΜΟΣ

1. ΣΤΕΦΑΝΑΔΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ

2. ΛΟΓΟΘΕΤΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (ΜΑΝΟΣ)

3. ΚΑΛΑΤΖΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΤΑΣΟΣ)

ΣΕΡΡΕΣ

1. ΚΑΡΑΜΑΝΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

2. ΑΡΑΜΠΑΤΖΗ ΦΩΤΕΙΝΗ

3. ΒΛΑΧΒΕΗΣ ΜΕΝΕΛΑΟΣ

4. ΛΕΟΝΤΑΡΙΔΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ

5. ΤΣΙΑΠΑΡΑ ΕΥΔΟΚΙΑ (ΕΒΕΛΙΝΑ)

6. ΒΑΔΙΚΟΛΙΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ

7. ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

8. ΚΑΛΑΠΟΤΛΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ

ΤΡΙΚΑΛΑ

1. ΣΚΡΕΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

2. ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗΣ ΗΛΙΑΣ

3. ΛΙΟΥΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

4. ΤΑΜΗΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ

5. ΛΑΣΠΑ ΔΕΣΠΩ

ΦΘΙΩΤΙΔΑ

1. ΣΤΑΪΚΟΥΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

2. ΚΟΤΡΩΝΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

3. ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

4. ΜΑΚΡΗ-ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΕΛΕΝΗ

5. ΚΑΤΣΙΚΟΝΟΥΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

6. ΜΠΡΕΚΟΥΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

7. ΜΗΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΦΛΩΡΙΝΑ

1. ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

2. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ

3. ΒΟΣΔΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ

4. ΖΑΧΟΥ-ΜΙΣΚΑ ΙΩΑΝΝΑ

ΦΩΚΙΔΑ

1. ΜΑΝΔΡΕΚΑ ΑΣΠΑΣΙΑ

2. ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

3. ΧΑΛΙΟΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ

1. ΒΑΓΙΩΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2. ΚΑΡΑΝΑΣΙΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ

3. ΒΑΛΙΑΝΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ

4. ΤΣΟΥΦΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

5. ΣΟΦΙΟΥ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ

ΧΑΝΙΑ

1. ΜΑΡΚΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

2. ΒΟΛΟΥΔΑΚΗΣ ΜΑΝΟΥΣΟΣ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

3. ΒΙΡΒΙΔΑΚΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ

4. ΤΣΑΜΟΥΡΤΖΗ-ΚΟΝΤΑΞΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΛΙΑ)

5. ΣΤΑΣΣΙΝΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ-ΕΛΒΙΡΑ (ΈΛΒΗ)

6. ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΧΙΟΣ

1. ΜΗΤΑΡΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΝΟΤΗΣ)

2. ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ

3. ΞΕΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

4. ΤΑΣΣΟΠΟΥΛΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ (ΠΕΝΝΥ)